تبلیغات
GameInformer - کپکام : ما درک می کنیم که چرا شما عصبانی هستید

بازی DMC : Devil May Cry وارد یک جهت جدید نسبت به بازی های قبلی این سری شده است ، بدون اینکه اصول اولیه این بازی در مبارزات و راه رفتن و … را از بین ببرد. تهیه کننده کپکام آمریکا ، آقای Alex Jones ، طی مصاحبه ای با VG247 توضیح می دهد که چرا واکنش اولیه ی طرفداران این سری را به طراحی مجدد دانته درک می کند و چرا می خواست شوخی های بی مزه و چرند دانته در بازی کمتر شود.

Jones هفته ی گذشته در Gamescom 2012 توضیح داد که واکنش مردم نسبت به تغییر چهره و ظاهر دانته در طول زمان سرد و کم رنگ تر شده است ، او گفت :

” بله ، الآن خوب است ، ولی من می توانستم این کار را بدون ترس از زندگیم انجام دهم (!). همیشه این وجود داشت که مردم دانته جدید را می دیدند و آن را قبول نمی کردند، و این خوب است. ما فکر می کنیم که مردم به دانته فکر می کنند و آن را نقد می کنند که این چیز بدی نیست. ”

Jones اضافه کرد :

” طرفداران از این بابت عصابانی می شوند ( بله من این را دریافت می کنم ) ، ولی ما همیشه می گوییم : وقتی شما بازی را ببینید و آن را بازی کنید ، باور کنید که در آن زمان ما را درک می کنید و می گویید که ما راه درست را انتخاب کرده ایم. حالا که این اتفاق افتاده است باید حقانیت آن را ثابت کنیم. ما درک می کنیم که چرا شما طرفداران دچار شک و تردید شده اید ، ما از قبل می دانستیم که باید این را به شما ثابت کنیم ، و ما خوشحال بودیم که این کار انجام می دادیم ، این مسئولیت ما بود. ”

و همچنین Jones در مورد رفطار زشت و جدید دانته که دائما در حال فحش دادن و حرکات زشت است توضیح داد :

” یکی از چیز ها در مورد ساخت یک بازی غربی این است که ، شوخی های بی مزه در بازی را کمتر کنیم و بازی را بیشتر تاریک کنیم. دانته هنوز حس شوخ طبعی دارد ، اما این شوخ طبعی بیشتر در جهانی که دانته اکنون در آن قرار دارد کاربرد دارد و در جهان دیگر بهتر است که از شوخی های چرند دانته کاسته شود و به تاریکی آن بیافزاییم. ”

و Jones در آخر گفت :

” او هنوز هتاک است ، او هنوز کسی است که در پایان روز همه را مورد ضرب و شتم قرار می دهد (!). “ تاریخ : یکشنبه 5 شهریور 1391 | 08:19 ب.ظ | نویسنده : amin atayi | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.