تبلیغات
GameInformer - دیوید کیج : کاراکتر زن را به مرد ترجیح می دهم

خالق دو بازی Heavy Rain و Beyond: Two Souls دیوید کیج اعلام کرده است که ترجیح می دهد در مورد شخصیت های زن بیشتر از مرد ها بنویسد زیرا بهتر می تواند احساسات زنان را نمایش دهد.

رئیس استدیوی Quantic Dream در این مورد اعلام کرده است : ”من ترجیح می دهم که در مورد کاراکتر زن ها بنویسم زیرا آن ها می توانند طیف وسیعی از احساسات را داشته باشند که معمولا برای شخصیت های مرد مناسب نیست.

کیج اذعان کرده است : ”من احساس می کنم که واقعا به کاراکتر های زن نزدیک هستم. کار کردن در مورد شخصیت های مرد باعث می شود که من فکر کنم که همه چیز پایان کم تر جالبی داشته باشد.چیزهای که دارای استاندارد بیشتری است جزو مواردیست که شما می توانید از یک قهرمان مرد انتظار داشته باشید.

چیزی که من در مورد زنان دوست دارم این است که آن ها می توانند مبارزه کنند ، می توانند بسیار عصبانی بشوند ، آن ها می توانند ناراحت شوند و یا گریه بکنند. آن ها طیف وسیعی از احساسات را دارند که در واقع بزرگ تر از شخصیت های مرد می باشد. نوشتن یک داستان در مورد شخصیت زن به من اجازه می دهد که راه خودم را بروم که اگر برای شخصیت مرد چنین چیزی را بنویسم مسخره به نظر می رسد.

آن ها واقعا می توانند احساسات بسیاری را بیان کنند در حالی که مردان و همچنین ما بسیار پیش می آید که این ابراز ها را علنی نمی کنیم.”تاریخ : چهارشنبه 8 شهریور 1391 | 11:00 ق.ظ | نویسنده : amin atayi | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.