تبلیغات
GameInformer - Lightning Returns: Final Fantasy 13 معرفی شد؛اطلاعات بازی

Lightning Returns: Final Fantasy 13 یک بازی دیگر از بازیهای Final Fantasy 13 رونمایی شد.این نسخه قرار است ماجراهای حماسی لایتنینگ Lightning قهرمان محبوب این بازیها را پایان دهد.

این بازی در سال ۲۰۱۳ برای دو کنسول Xbox 360 و Ps3 منتشر خواهد شد و دنباله ای مستقیم بر بازی قبلی این مجموعه  FF13-2 نخواهد بود و آخرین قسمت از ماجراهای قهرمانی دوست داشتنی  با موهای صورتی یعنی لایتنینگ است.داستان بازی از جایی شروع میشود که ساعت فقط ۱۳ روز تا آخرالزمان را نشان میدهد.

لوکیشن بازی ۴ جزیره خواهد بود که  Navus Partus نامیده میشود.در این بین این نقش آفرینی بازیکن میتواند بین محل ها مسافرت کند و کشف مکانهای جدیدی یکی از نکات برجسته بازی خواهد بود.تعداد بسیار زیادی NPC نیز در بازی وجود دارند که میشود با آنها تعامل داشت و جهان بازی دارای یک قابلیت چرخش شبانه روز خواهد بود.

اولین منطقه بازی که در غرب  Luxuria نامیده میشود اما در ژاپن Lexerion ، خواهد بود.(البته این ترجمه هنوز برای ژاپنی معبتر نیست) اما طراحی ها نشان از یک جو قدیمی بسیار سنگین میدهد که بی تاثیر از طراحی های کلاسیک اروپایی و فانتزی آینده هم نیست!

featureffxiii  Lightning Returns: Final Fantasy 13 معرفی شد؛اطلاعات بازی

یکی دیگر از امتیازات بازی  “Lightning Returns” (بازگشت لایتنینگ) است.Square Enix میخواهد لایتنینگ FF13 را بازگرداند و گفته است شخصیت این نسخه از شخصیت دوبازی قبل نیرومندتر خواهد بود.گیمرها حتی میتوانند برای وی لباس و اسلحه اش را نیز به سلیقه خود انتخاب کنند.در بازی تعداد زیاد لباس و پوشش برای لایتنینگ وجود دارد (آمار دقیقی در دسترس) نیست اما گمان میرود بیشتر از۲۰ تا باشد که بعضی از آنها نیز قابل تنظیم کردن هم هستند.

اسلحه ها تغییر شکل خواهند داد و این یکی از مشخصات گیم پلی خواهد بود.لایتنینگ این توانایی را خواهد داشت که در طول مبارزه پرش کند و از محیط استفاده کند.البته Square Enix خاطرنشان کرده است که این بازی نقش آفرینی است و یک عنوان اکشن نخواهد بود.

میگویند در ژاپن تریلری از بازی نمایشداده شده اما عکس و فیلم برداری ممنوع بوده و اطلاعات بیشتر چهارم سپتامبر اعلام خواهد شد.

 20120901 final fantasy xiii lightning  Lightning Returns: Final Fantasy 13 معرفی شد؛اطلاعات بازی

LIGHTNING RETURNS: FINAL FANTASY 13

  •  همزمان در Pax Prime سیاتل و بیست و پنجمین سالگرد Final Fantasy در ژاپن رونمایی شد
  • بر روی دو کنسول Playstation 3 و Xbox 360 در سال۲۰۱۳ منتشر خواهد شد
  • دنباله ای بر FF13-2 نخواهد بود
  • لایتنینگ بازی قدرتمند تر از نسخه های قبل خواهد بود و قابلیت تنظیم لباس و اسلحه خواهد داشت
  • این بازی یک نوع همانهنگی و یکپارچگی با شبکه اجتماعی Facebook خواهد داشت
  • سایت انگلیسی 
  • سایت ژاپنی 


تاریخ : یکشنبه 12 شهریور 1391 | 11:13 ق.ظ | نویسنده : amin atayi | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.